ПП ” ПрофМет”
ПП ” ПрофМет”
Харків, ул. Киргизская, 19 корп.1, оф.306
Фото  1 Горищні сходи OMAN Mini 305618

Горищні сходи OMAN Mini

2611 грн
Купити
Код 305618
Постачальник ПП ” ПрофМет”
Сайт постачальника profmet.kharkov.ua
Виробник Oman
Країна виробник Польща
Одиниця виміру 1 шт.
Оцінка

Опис

Сходи Oman Mini - комбінована 4 -х секційна. Має металеві напрямні , пофарбовані порошковою фарбою в темно -коричневий колір, і дерев'яні східці , виконані з сосни. Люк облицьований з двох сторін ДВП білого кольору , вільний простір заповнений утеплювачем. Металеві частини механізмів і кріплень покриті порошковою фарбою.

Драбина Oman Mini

Габаритні розміри люка 80x60 , 80x70 , 100x60 , 100x70 .

Максимальна висота приміщення - 265 см

Максимальний винос сходи - 100 см

Висота драбини в закритому положенні - 48 см

Максимальне навантаження - 150 кг

Кришка - панель типу "сендвіч" - 26 мм

Монтаж сходів на перекритті

Проріз в перекритті повинен бути таких розмірів , щоб коробка з вказаними на етикетці розмірами вільно в ньому містилася . отвір - прямокутне , з рівними діагоналями . Обов'язковою умовою монтажу є кріплення коробки тільки уздовж довгих сторін . Кількість саморізів (мінімум 70 мм) або цвяхів (мінімум 100 мм ) має становити 3-4 шт. з кожного боку.
Більша кількість , а також кріплення до коротких сторонам коробки може призвести до її деформації.
Після монтажу сходів в перекритті регулюють її висоту . Укорочення сходів проводиться тільки при висоті приміщення менше 280 см.
Для відкривання сходів необхідно стрижнем (у комплекті) зачепити механізм замка на кришці люка і потягнути на себе до упору. Потім розкласти сходи . За розкладеної сходах можна підніматися і спускатися , дотримуючись за напрямні , завжди повертаючись обличчям до маршу сходів. З метою довготривалої експлуатації сходів рекомендується лакувати всі дерев'яні елементи , а рухомі металеві частини необхідно змащувати не менше одного разу на рік.

Залишити коментар

Коментарі, відгуки

Коментарів ще немає. Залишити коментар

Дивіться також

Інші пропозиції